Czytelniczy konkurs wiedzy

Zapraszamy do udziału w czytelniczym konkursie wiedzy o Henryku Sienkiewiczu, organizowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. H. Łopacińskiego w Lublinie oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Zarząd Okręgu w Lublinie, w związku z ustanowieniem przez Senat Rzeczypospolitej Polskiej roku 2016 – Rokiem Henryka Sienkiewicza.

Kupony z pytaniami będą dostępne na stronie internetowej WBP pod adresem: www.wbp.lublin.pl w Gminnej Bibliotece Publicznej w Borkach oraz w załączniku. Konkurs trwa od 10 do 28 października 2016 r. Lista laureatów zostanie ogłoszona 15 listopada 2016 r. Gminna Biblioteka  Publiczna w Borkach zachęca czytelników oraz wszystkich chętnych do udziału w konkursie.

Wypełnione kupony należy  dostarczyć do Gminnej Biblioteki Publicznej w Borkach lub przesłać do Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Lublinie.

Załączniki: