O finansach w bibliotece - zakończenie IV edycji

W piątek 29 kwietnia b r. w Bibliotece w Borkach odbyło się uroczyste posumowanie projektu O finansach w bibliotece - IV edycji.  Po przywitaniu wszystkich gości i krótkiego wstępu - na czym polegał projekt,  Kierownik Biblioteki Krystyna Maksymiuk zaprosiła do obejrzenia prezentacji przygotowanej na tę okoliczność.

Każdy uczestnik otrzymał certyfikat ukończenia kursu, a także mały upominek.

Prowadzącym i organizatorom spotkań miło było słyszeć tak dużo pozytywów nad sensem prowadzenia takich zajęć. Wszyscy uczestnicy wyrazili również chęć  udziału w podobnych przedsięwzięciach. W spotkaniu obok uczestników projektu, wzięli udział  przedstawiciele Powiatowej Rady Seniorów Pan Dariusz Gałan i Pan Marek Korulczyk.

Po oficjalnej części spotkania uczestnicy udali sie do Izby Regionalnej na poczęstunek. Wszyscy wspólnie zasiedli do stołu i wymieniali się wrażeniami z przeprowadzonego kursu oraz wypracowywali  pomysły na przyszłe przedsięwzięcia.

Projekt O finansach... w bibliotece - IV edycja jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a jego założenia są zgodne z celami Programu Rozwoju Bibliotek.

Gratulujemy wszystkim naszym uczestnikom i dziękujemy za wytrwałość i zaangażowanie !