„Kurs” na języki w bibliotece!

Od 3 października w Bibliotece Publicznej w Borkach oraz jej filii w Woli Osowińskiej będzie można korzystać z e-learningowych kursów językowych: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski i angielski biznesowy przeznaczonych dla dorosłych, a także dla dzieci. Dostęp do 5 zestawów e-kursów multimedialnych do samodzielnej nauki języków biblioteki uzyskały dzięki udziałowi w projekcie „Kurs na języki obce” organizowanym przez Funmedia we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego . Nauka odbywa się metodą e-learningową (poprzez Internet) na specjalnie zaprojektowanych platformach multimedialnych. Atrakcyjną formę nauki zapewniają liczne gry edukacyjne, quizy, fotolekcje, filmy i dialogi w języku obcym.
Każdy uczestnik kursu ma okazję rozwinąć swoje umiejętności językowe w mowie, pisaniu, czytaniu i słuchaniu ze zrozumieniem. Multimedialna oprawa oraz zaawansowany system powtórzeń sprawiają, że nauka jest przyjemna i bardzo efektywna.
Wystarczy przyjść do biblioteki w Borkach lub filii w Woli Osowińskiej zapisać się na kurs i odebrać kod aktywacyjny. Wymagane jest posiadanie poczty e-mail.

Nowocześnie, multimedialnie i co najważniejsze całkowicie za darmo!
Zapraszamy!