Wakacje w bibliotece - fotorelacja

Wakacje dobiegły końca a wraz z nimi cykl spotkań w bibliotece. W tym roku najmłodsi czytelnicy z naszej gminy a także młodzież i dzieci przyjeżdzajace na wakacje do Bork bardzo chętnie korzystali z wakacyjnych propozycji spędzenia wolnego czasu, przygotowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Borkach.

W ciągu wakacyjnych miesięcy  szczególną popularnością cieszyły się zajęcia literacko-plastyczne, konkursy, zabawy i gry edukacyjne. Niezależnie od zaplanowanych spotkań dzieci przychodziły do bibliotek, aby skorzystać z komputerów, pograć w gry komputerowe oraz planszowe. W Bibliotece w Borkach na jednym ze spotkań  pojawiła się p. Czesława Borowik dziennikarka Radia Lublin, która przeprowadziła rozmowy z uczestnikami na temat wakacji spędzanych w bibliotece. Uczestnicy chętnie dzielili się wrażeniami. Spotkanie było tak ciekawe, że pani redaktor zaprosiła dzieci i młodzież do Studia Radio Lublin.