Wyniki Konkursu "Ozdoba choinkowa"
26 listopada 2017 r. przy podczas Kiermaszu Andrzejkowego w Borkach odbyło się uroczyste podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego "Ozdoba choinkowa" pod patronatem honorowym Wójta Gminy Borki Radosława Sałaty, organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Borkach, Filię w Woli Osowińskiej oraz Zagrodę Edukacyjną "Zielony Poligon" w Nowinach. Na konkurs wpłynęło 112 prac, które ocenione zostały przez Komisję Konkursową w trzech kategoriach:
KATEGORIA 7-13 lat
I miejsce: Różycki Jakub, opiekun: Jadwiga Suska (Zespół Placówek Oświatowych w Borkach)
II miejsce: Maciej Dziduch, opiekun: Jadwiga Suska (Zespół Placówek Oświatowych w Borkach)
III miejsce: Adrian Palenciuk , opiekun: Beata Zwolińska ( Szkoła Podstawowa w Tchórzewie)
Wyróżnienie:
Anna Guz, opiekun: Joanna Paszkowska (Zespół Placówek w Woli Osowińskiej)
Kacper Fijałek, opiekun: Jadwiga Suska (Zespół Placówek Oświatowych w Borkach)
Paulina Mroczek, opiekun: Joanna Paszkowska (Zespół Placówek w Woli Osowińskiej)
Kacper Magnuszewski, opiekun: Aneta Skowron (Szkoła Podstawowa w Krasewie)
Kornelia Janczak, opiekun: Beata Zwolińska ( Szkoła Podstawowa w Tchórzewie)
Kinga Choroś, opiekun: Jadwiga Suska (Zespół Placówek Oświatowych w Borkach)
Marta Kolęda, opiekun: Jadwiga Suska (Zespół Placówek Oświatowych w Borkach)
Agata Kania, opiekun: Jadwiga Suska (Zespół Placówek Oświatowych w Borkach)
Jakub Duchowicz, opiekun: Wioletta Kuczyńska ( Szkoła Podstawowa w Woli Chomejowej)
Zuzanna Frączek, opiekun: Jadwiga Suska (Zespół Placówek Oświatowych w Borkach)
KATEGORIA 14-17 lat
I miejsce: Emilka Wągrodna, opiekun: Sylwia Wędroch (Zespół Placówek Oświatowych w Borkach)
II miejsce: Emilka Bandyk, opiekun: Sylwia Wędroch (Zespół Placówek Oświatowych w Borkach)
III miejsce: Sidor Gabriela, opiekun: Sylwia Wędroch (Zespół Placówek Oświatowych w Borkach)
Wyróżnienie:
Alicja Szabrańska, opiekun: Sylwia Wędroch (Zespół Placówek Oświatowych w Borkach)
KATEGORIA 18 i więcej lat
I miejsce: Karolina Lech- Przybysz (Borki)
II miejsce: Urszula Marzec ( Maruszewiec Stary)
III miejsce: Anna Przybysz ( Borki)
Wyróżnienie:
Monika Jurkowska (Wola Chomejowa)
Laureaci konkursu w obecności opiekunów, z którymi przybyli na uroczystość , odebrali dyplomy oraz nagrody z rąk Wójta Gminy Borki Pana Radosława Sałaty oraz Organizatorów.
Dziękujemy wszystkim Szkołom, Dyrekcji, Nauczycielom, Rodzicom, a przede wszystkim dzieciom za udział w konkursie. Komisja miała trudne zadanie, żeby wybrać te najlepsze, ponieważ wszystkie zasługiwały na uznanie.
Wszystkim Laureatom i Wyróżnionym serdecznie gratulujemy!
Ozdoby można podziwiać na wystawie zorganizowanej w Izbie Regionalnej Gminnej Biblioteki Publicznej w Borkach.